Nabídka

V naší Degustační Enotece pořádáme pravidelné řízené degustace, prezentace vinařství, firemní degustace a gurmánské večery. Pozvánky na akce a reportáže z nich uveřejňujeme na našem Blogu a v neposlední řadě také stojí za to sledovat naše stránky na Facebooku. Máme co nabídnout těm, kteří víno teprve poznávají i nejnáročnějším znalcům vína. Další informace naleznete níže.

Degustace na míru

Kolektivům i jednotlivcům nabízíme degustace na míru. Naši sommelieři pro vás rádi připraví profesionální degustaci našich vín nejen u nás v Degustační Enotéce, ale i u vás ve firmě, na společenské události nebo rodinné oslavě. Rádi pro vás připravíme degustaci podle vašich konkrétních představ. Objednejte si u nás s přáteli nebo kolegy atraktivní oslavu nebo firemní večírek.

Gurmánské večery

Vaše chuťové kanálky u nás můžete hýčkat nejen vynikajícími víny, ale také řadou originálních mezinárodních i tuzemských delikates. Pravidelně pořádáme gurmánské večery, které jsou vždy zaměřeny na konkrétní kulinářské speciality, k nimž vám vždy doporučíme ta správná vína.